Apap ból i gorączka C plus

produkt dostępny bez recepty, tabletki musujące,

Kwas askorbinowy (Witamina C) (ascorbic acid)

,

paracetamol

, US Pharmacia

Opakowanie:

10 tabletek blistry
niedostępny
■■

Opis Apap ból i gorączka C plus

Apap ból i gorączka C plus to tabletki powlekane zawierające paracetamol i witaminę C. Przeznaczony do łagodzenia bólu różnego pochodzenia (bóle głowy, mięśni, zębów, bóle menstruacyjne) oraz w łagodzeniu objawów przeziębienia i grypy (gorączka, bóle kostno-stawowe).

Kategorie Apap ból i gorączka C plus

Podmiot odpowiedzialny Apap ból i gorączka C plus

USP Zdrowie Sp. z o.o.
ul. Poleczki 35
02-822 Warszawa
Polska
pv@usp.pl

Składniki Apap ból i gorączka C plus

  • Substancje czynna zawarte w 1 tabletce musującej: 500 mg paracetamolu, 300 mg witaminy C.

  • Substancje pomocnicze: kwas cytrynowy bezwodny, wodorowęglan sodu, węglan sodu bezwodny, powidon, Makrogol 6000, aromat cytrynowy 135460, sacharyna sodowa, aspartam (E951), aromat cytrynowo-limonowy 135459, magnezu stearynian, sól sodowa fosforanu ryboflawiny.

Ulotka produktu Apap ból i gorączka C plus

Przeczytaj dane na temat składników, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.

Theraflu Extra Grip

proszek (do wytworzenia płynu), 14 torebek

30,79 zł

Pyralgina

tabletki, 20 tabletek

22,19 zł

Gripex Hot Max

proszek (do wytworzenia płynu), 12 torebek

29,99 zł

Fervex o smaku cytrynowym

granulat (do wytworzenia płynu), 12 torebek 13 g

28,49 zł

Scorbolamid Extra

tabletki powlekane, 20 tabletek

Theraflu Max Grip, 1000mg+70mg+10mg

proszek (do wytworzenia płynu), 10 torebek 7,6 grama

28,19 zł

Efferalgan 500 mg

tabletki musujące, 16 tabletek

9,59 zł

Polopiryna S

tabletki rozpuszczalne, 20 tabletek = 2 blistry

11,19 zł

FluControl Max

tabletki powlekane, 10 tabletek

8,79 zł

Upsarin C

tabletki musujące, 20 tabletek

13,19 zł