Fervex o smaku cytrynowym

produkt dostępny bez recepty, granulat (do wytworzenia płynu),

Kwas askorbinowy (Witamina C) (ascorbic acid)

,

paracetamol

,

Fenyramina (pheniramine)

, Bristol-Myers Squibb

Dawka:

500 mg + 200 mg + 25 mg

Opakowanie:

12 torebek 13 g
dostępny, cena 28,49 zł
28,49 zł

(2,37 zł / szt.)

Opis Fervex o smaku cytrynowym

Fervex to lek dostępny bez recepty w postaci granulatu do sporządzenia roztworu doustnego, przeznaczony do doraźnego stosowania w objawach przeziębienia, grypy i stanów grypopodobnych. Zawarty w preparacie paracetamol łagodzi ból głowy i gorączkę, a feniramina zmniejsza obrzęk i przekrwienie błony śluzowej nosa, udrażniając tym samym zatkany nos oraz hamując odruch kichania i łzawienia. Dodatek witaminy C uzupełnia jej niedobory w organizmie. Preparat przeznaczony jest dla osób dorosłych i młodzieży powyżej 15. roku życia.

Kategorie Fervex o smaku cytrynowym

Składniki Fervex o smaku cytrynowym

  • Substancje czynne: 1 saszetka zawiera 500 mg paracetamolu (Paracetamolum, 200 mg kwasu askorbowego (Acidum ascorbicum), 25 mg maleinianu feniraminy (Pheniramini maleas).
  • Substancje pomocnicze: sacharoza (11,6 g), kwas cytrynowy bezwodny, guma arabska, sacharyna sodowa, aromat malinowy. Skład aromatu malinowego: maltodekstryna, sorbinian potasu (E202), benzoesan sodu (E211), glikol propylenowy (E1520), etanol, potas, sól sodowa oktenylobursztynianu skrobiowego (E1450), czerwień Allura AC (E129), błękit brylantowy (E133), żółcień pomarańczowa FCF (E110), sodu chlorek i (lub) sodu siarczan; octan etylu, octan izoamylu, kwas octowy, alkohol benzylowy, trójacetyna, wanilina, p-hydroksybenzyloaceton. 

Ulotka produktu Fervex o smaku cytrynowym

Przeczytaj dane na temat składników, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.

Theraflu Extra Grip

proszek (do wytworzenia płynu), 14 torebek

30,79 zł

Pyralgina

tabletki, 20 tabletek

22,19 zł

Apap ból i gorączka C plus

tabletki musujące, 10 tabletek blistry

Gripex Hot Max

proszek (do wytworzenia płynu), 12 torebek

29,79 zł

Scorbolamid Extra

tabletki powlekane, 20 tabletek

Theraflu Max Grip, 1000mg+70mg+10mg

proszek (do wytworzenia płynu), 10 torebek 7,6 grama

28,19 zł

FluControl Max

tabletki powlekane, 10 tabletek

8,79 zł

Efferalgan 500 mg

tabletki musujące, 16 tabletek

9,59 zł

Polopiryna S

tabletki rozpuszczalne, 20 tabletek = 2 blistry

11,19 zł

Coldrex Maxgrip o smaku cytrynowym

proszek (do wytworzenia płynu), 14 saszetek

25,99 zł