Theraflu Zatoki

produkt dostępny bez recepty, proszek (do wytworzenia płynu),

paracetamol

,

Fenylefryna (phenylephrine)

, GlaxoSmithKline

Opakowanie:

14 torebek
dostępny, cena 32,49 zł
32,49 zł

(2,32 zł / szt.)

Opis Theraflu Zatoki

Theraflu Zatoki to lek dostępny bez recepty w postaci saszetek, który łagodzi dolegliwości w obrębie zatok. Produkt w swoim składzie zawiera paracetamol o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym oraz fenylefrynę, która obkurcza naczynia krwionośne błony śluzowej nosa, zmniejsza obrzęk, udrażnia nos i ułatwia oddychanie. Preparat znajduje zastosowanie w objawach choroby zatok, takich jak ból głowy, czy niedrożność zatok i nosa, przebiegająca z bólem oraz objawami przekrwienia i obrzęku błony śluzowej. Przeznaczony jest dla osób dorosłych i młodzieży powyżej 12. roku życia.

Kategorie Theraflu Zatoki

Podmiot odpowiedzialny Theraflu Zatoki

Haleon Poland Sp. z o.o.
ul. Rzymowskiego 53
02-697 Warszawa
Polska

Składniki Theraflu Zatoki

  • Substancje czynne: 650 mg paracetamolu i 10 mg chlorowodorku fenylefryny w 1 saszetce.

  • Substancje pomocnicze: sacharoza, acesulfam potasowy, żółcień chinolinowa (E 104), żółcień pomarańczowa (E 110), maltodekstryna M100 (zawiera glukozę), krzemionka koloidalna bezwodna, aromat cytrynowy PHS 163671 (zawiera maltodekstrynę – zawiera glukozę, butylohydroksyanizol E320), kwas cytrynowy, sodu cytrynian, wapnia fosforan.

Jak stosować Theraflu Zatoki

  • Zawartość saszetki należy rozpuścić w 1 szklance gorącej, ale nie wrzącej wody. Wypić po wystygnięciu do odpowiedniej temperatury.

  • Jednorazowo można przyjąć zawartość 1 saszetki. W razie konieczności dalszego leczenia objawowego dawkę można powtórzyć po 4-6 godzinach. Nie stosować więcej niż 3-4 saszetki w ciągu doby.

  • Prepatatu nie należy stosować dłużej niż 5 dni. Należy skontaktować się z lekarzem, jeśli objawy chorobowe będą się utrzymywać lub nasilą się po 5 dniach lub jeśli gorączka będzie się utrzymywać przez dłużej niż 3 dni.

Ulotka produktu Theraflu Zatoki

Przeczytaj dane na temat składników, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.

Theraflu Extra Grip

proszek (do wytworzenia płynu), 14 torebek

30,79 zł

Pyralgina

tabletki, 20 tabletek

22,19 zł

Apap ból i gorączka C plus

tabletki musujące, 10 tabletek blistry

Gripex Hot Max

proszek (do wytworzenia płynu), 12 torebek

29,79 zł

Fervex o smaku cytrynowym

granulat (do wytworzenia płynu), 12 torebek 13 g

28,49 zł

Scorbolamid Extra

tabletki powlekane, 20 tabletek

Theraflu Max Grip, 1000mg+70mg+10mg

proszek (do wytworzenia płynu), 10 torebek 7,6 grama

28,19 zł

FluControl Max

tabletki powlekane, 10 tabletek

8,79 zł

Efferalgan 500 mg

tabletki musujące, 16 tabletek

9,59 zł

Polopiryna S

tabletki rozpuszczalne, 20 tabletek = 2 blistry

11,19 zł