Febrisan

produkt dostępny bez recepty, proszek musujący,

Kwas askorbinowy (Witamina C) (ascorbic acid)

,

paracetamol

,

Fenylefryna (phenylephrine)

, Takeda

Opakowanie:

16 torebek 5 gramów
dostępny, cena 19,79 zł
19,79 zł

(1,24 zł / szt.)

Opis Febrisan

Febrisan to lek dostępny bez recepty w postaci proszku do sporządzania rozgrzewającego płynu, stosowany w krótkotrwałym leczeniu objawów przeziębienia i grypy. Produkt w swoim składzie zawiera paracetamol o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym, udrażniającą drogi oddechowe fenylefrynę oraz kwas askorbowy (witaminę C). Preparat jest przeznaczony dla osób dorosłych oraz dzieci powyżej 12. roku życia.

Kategorie Febrisan

Składniki Febrisan

  • Substancje czynne: 750 mg paracetamolu, 60 mg kwasu askorbowego (witaminy C) i 10 mg fenylefryny chlorowodorku w 1 saszetce.

  • Substancje pomocnicze: sacharoza, kwas cytrynowy, aspartam (E 951), żółcień chinolinowa 70 (E 104), aromat proszkowy naturalny cytrynowy 213 841 (zawiera m.in. maltodekstrynę, która zawiera glukozę; sacharozę, siarczyny, d-limonen, cytral, geraniol, linalol, cytronellol, farnezol), aromat Contramarum (Contramarum Trockenaroma 201 227) (zawiera m.in. glukozę, etanol, glikol propylenowy, alkohol benzylowy, siarczyny), sodu wodorowęglan.

Ulotka produktu Febrisan

Przeczytaj dane na temat składników, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.

Theraflu Extra Grip

proszek (do wytworzenia płynu), 14 torebek

30,79 zł

Pyralgina

tabletki, 20 tabletek

22,19 zł

Apap ból i gorączka C plus

tabletki musujące, 10 tabletek blistry

Gripex Hot Max

proszek (do wytworzenia płynu), 12 torebek

29,79 zł

Fervex o smaku cytrynowym

granulat (do wytworzenia płynu), 12 torebek 13 g

28,49 zł

Scorbolamid Extra

tabletki powlekane, 20 tabletek

Theraflu Max Grip, 1000mg+70mg+10mg

proszek (do wytworzenia płynu), 10 torebek 7,6 grama

28,19 zł

FluControl Max

tabletki powlekane, 10 tabletek

8,79 zł

Efferalgan 500 mg

tabletki musujące, 16 tabletek

9,59 zł

Polopiryna S

tabletki rozpuszczalne, 20 tabletek = 2 blistry

11,19 zł