Coldrex Maxgrip C

produkt dostępny bez recepty, tabletki,

paracetamol

,

Kofeina (caffeine)

,

Kwas askorbinowy (Witamina C) (ascorbic acid)

,

Fenylefryna (phenylephrine)

, Perrigo

Opakowanie:

24 tabletki
dostępny, cena 28,79 zł
28,79 zł

(1,20 zł / szt.)

Opis Coldrex Maxgrip C

Coldrex Maxgrip C to lek bez recepty w postaci tabletek na przeziębienie lub grypę. W swoim składzie zawiera paracetamol, który działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo oraz fenylefrynę udrażniającą nos. Dodatkowo preparat zawiera wykrztuśny wodzian terpinu, witaminę C wspierającą odporność oraz kofeinę. Lek przeznaczony dla dzieci od 12 roku życia i dorosłych.

Kategorie Coldrex Maxgrip C

Składniki Coldrex Maxgrip C

  • Substancje czynne zawarte w 1 tabletce: 500 mg paracetamolu, 30 mg kwasu askorbowego, 25 mg kofeiny, 20 mg wodzianu terpinu, 5 mg chlorowodorku fenylefryny.

  • Substancje pomocnicze: skrobia kukurydziana, skrobia rozpuszczalna, talk, kwas stearynowy, powidom, potasu sorbinian, sodu laurylosiarczan, żółty barwnik (E 110).

Ulotka produktu Coldrex Maxgrip C

Przeczytaj dane na temat składników, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.

Theraflu Extra Grip

proszek (do wytworzenia płynu), 14 torebek

30,79 zł

Pyralgina

tabletki, 20 tabletek

22,19 zł

Apap ból i gorączka C plus

tabletki musujące, 10 tabletek blistry

Gripex Hot Max

proszek (do wytworzenia płynu), 12 torebek

29,99 zł

Fervex o smaku cytrynowym

granulat (do wytworzenia płynu), 12 torebek 13 g

28,49 zł

Scorbolamid Extra

tabletki powlekane, 20 tabletek

Theraflu Max Grip, 1000mg+70mg+10mg

proszek (do wytworzenia płynu), 10 torebek 7,6 grama

28,19 zł

Efferalgan 500 mg

tabletki musujące, 16 tabletek

9,59 zł

Polopiryna S

tabletki rozpuszczalne, 20 tabletek = 2 blistry

11,19 zł

FluControl Max

tabletki powlekane, 10 tabletek

8,79 zł