Coldrex Maxgrip o smaku cytrynowym

produkt dostępny bez recepty, proszek (do wytworzenia płynu),

paracetamol

,

Fenylefryna (phenylephrine)

,

Kwas askorbinowy (Witamina C) (ascorbic acid)

, Omega Pharma

Dawka:

1000 mg + 10 mg + 40 mg

Opakowanie:

14 saszetek
dostępny, cena 25,99 zł
25,99 zł

(1,86 zł / szt.)

Opis Coldrex Maxgrip o smaku cytrynowym

Coldrex Maxgrip o smaku cytrynowym to lek dostępny bez recepty w postaci proszku do sporządzenia płynu stosowany w krótkotrwałym, objawowym leczeniu grypy lub przeziębienia, przebiegających z gorączką, dreszczami, bólem głowy, bólem gardła i katarem. Produkt w swoim składzie zawiera paracetamol o właściwościach przeciwbólowych i przeciwgorączkowcyh, fenylefrynę, która poprzez obkurczenie naczyń krwionośnych błony śluzowej, udrażnia nos i zatoki oraz witaminę C. Preparat jest przeznaczony dla dzieci powyżej 12. roku życia oraz dla osób dorosłych.

Kategorie Coldrex Maxgrip o smaku cytrynowym

Składniki Coldrex Maxgrip o smaku cytrynowym

  • Substancje czynne: 1000 mg paracetamolu, 10 mg chlorowodorku fenylefryny i 40 mg kwasu askorbowego w 1 saszetce.

  • Substancje pomocnicze: sacharoza, kwas cytrynowy bezwodny, sodu cytrynian, skrobia kukurydziana, sodu cyklaminian, sodu sacharyna, bezwodna krzemionka koloidalna, aromat cytrynowy, kurkumina (E100).

Ulotka produktu Coldrex Maxgrip o smaku cytrynowym

Przeczytaj dane na temat składników, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.

Theraflu Extra Grip

proszek (do wytworzenia płynu), 14 torebek

30,79 zł

Pyralgina

tabletki, 20 tabletek

22,19 zł

Apap ból i gorączka C plus

tabletki musujące, 10 tabletek blistry

Gripex Hot Max

proszek (do wytworzenia płynu), 12 torebek

29,99 zł

Fervex o smaku cytrynowym

granulat (do wytworzenia płynu), 12 torebek 13 g

28,49 zł

Scorbolamid Extra

tabletki powlekane, 20 tabletek

Theraflu Max Grip, 1000mg+70mg+10mg

proszek (do wytworzenia płynu), 10 torebek 7,6 grama

28,19 zł

Efferalgan 500 mg

tabletki musujące, 16 tabletek

9,59 zł

Polopiryna S

tabletki rozpuszczalne, 20 tabletek = 2 blistry

11,19 zł

FluControl Max

tabletki powlekane, 10 tabletek

8,79 zł