AntyGrypin COMPLEX

produkt dostępny bez recepty, granulat musujący,

paracetamol

,

Kwas askorbinowy (Witamina C) (ascorbic acid)

,

Chlorfenamina (chlorphenamine)

, Natur Produkt Pharma

Opakowanie:

10 torebek
dostępny, cena 12,79 zł
12,79 zł

(1,28 zł / szt.)

Opis AntyGrypin COMPLEX

AntyGrypin Noc to lek w formie granulatu do rozpuszczenia w wodzie zawierający w swoim składzie 3 substancje czynne: paracetamol, kwas askorbowy oraz chlorofenaminy maleinianu. Lek przeznaczony do doraźnego leczenia objawów grypy, przeziębienia i stanów grypopodobnych, takich jak ból głowy, gorączka, ból gardła, nieżyt nosa i gardła u dorosłych i młodzieży w wieku powyżej 15 lat.

Kategorie AntyGrypin COMPLEX

Podmiot odpowiedzialny AntyGrypin COMPLEX

Producent
Natur Produkt Zdrovit Sp. z o.o.
ul. Nocznickiego 31
01-918 Warszawa
Polska

Składniki AntyGrypin COMPLEX

  • substancje czynne: 500 mg paracetamolu (Paracetamolum), 200 mg kwasu askorbowego (Acidum ascorbicum) i 4 mg chlorfenaminy maleinianu (Chlorphenamini maleas)

  • substancje pomocnicze: kwas cytrynowy, sodu wodorowęglan, sacharoza, magnezu cytrynian, sodu cyklaminian (E 952), sacharyna sodowa (E 954), aromat cytrynowy Tetrarome Lemon P 0551 987323: maltodekstryna kukurydziana, składniki aromatyzujące (limonen, beta-pinen, cytral, gamma terpinen, linalol), alfa tokoferol E 307

Jak stosować AntyGrypin COMPLEX

Dawkowanie dla osób dorosłych to 1 saszetka zastosowana na 30 minut przed snem w razie konieczności. Nie stosować więcej niż zawartość 3 saszetek na dobę w dawkach podzielonych, przy czym dawek nie można powtarzać częściej niż co 4 godziny.

Jak przechowywać AntyGrypin COMPLEX

Nie przechowywać w temperaturze powyżej 25°C. Przechowywać w szczelnie zamkniętym oryginalnym opakowaniu, w celu ochrony przed światłem i wilgocią. Lek należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.

Ulotka produktu AntyGrypin COMPLEX

Przeczytaj dane na temat składników, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.

Ostrzeżenia i informacje na temat bezpieczeństwa produktu AntyGrypin COMPLEX

Preparatu nie powinny stosować kobiety w ciąży i karmiące piersią. Nie należy stosować tego produktu leczniczego u dzieci w wieku poniżej 15 lat.

Theraflu Extra Grip

proszek (do wytworzenia płynu), 14 torebek

30,79 zł

Pyralgina

tabletki, 20 tabletek

22,19 zł

Gripex Hot Max

proszek (do wytworzenia płynu), 12 torebek

29,99 zł

Fervex o smaku cytrynowym

granulat (do wytworzenia płynu), 12 torebek 13 g

27,79 zł

Scorbolamid Extra

tabletki powlekane, 20 tabletek

Upsarin C

tabletki musujące, 20 tabletek

13,19 zł

Theraflu Max Grip, 1000mg+70mg+10mg

proszek (do wytworzenia płynu), 10 torebek 7,6 grama

28,19 zł

FluControl Max

tabletki powlekane, 10 tabletek

8,49 zł

Aspirin C

tabletki musujące, 20 tabletek

32,79 zł

Efferalgan 500 mg

tabletki musujące, 16 tabletek

9,59 zł