Gripex Hot

produkt dostępny bez recepty, proszek (do wytworzenia płynu),

Kwas askorbinowy (Witamina C) (ascorbic acid)

,

paracetamol

,

Fenylefryna (phenylephrine)

, USP Zdrowie

Opakowanie:

12 torebek 4 gramy
dostępny, cena 23,99 zł
23,99 zł

(2,00 zł / szt.)

Opis Gripex Hot

Gripex Hot to lek dostępny bez recepty w postaci proszku do wytworzenia płynu, stosowany w łagodzeniu objawów przeziębienia i grypy. W swoim składzie zawiera paracetamol, kwas askorbowy oraz chlorowodorek fenylefryny. Substancje te działają przeciwgorączkowo, przeciwbólowo oraz zmniejszają przekrwienie błony śluzowej nosa. Preparat wskazany jest w krótkotrwałym leczeniu objawów przeziębienia i grypy, takich jak gorączka, ból głowy, katar, czy ból mięśni. Stosuje się nie więcej niż 6 saszetek na dobę. Produkt przeznaczony jest dla dorosłych i dzieci powyżej 12. roku życia.

Kategorie Gripex Hot

Podmiot odpowiedzialny Gripex Hot

USP Zdrowie Sp. z o.o.
ul. Poleczki 35
02-822 Warszawa
Polska
pv@usp.pl

Składniki Gripex Hot

  • Substancje czynne: paracetamol w dawce 650 mg, kwas askorobowy w dawce 50 mg, fenylefryny chlorowodorek w dawce 10 mg. 
  • Substancje pomocnicze: aspartam (E 951), sacharoza, kwas cytrynowy, sodu cytrynian, aromat cytrynowy 87A069 (w tymcytral), aromat cytrynowy 875060 (w tym cytral i linalol), aromat cytrynowy 501.476/AP0504, aromatcytrynowy 875928, potasu acesulfam (E 950), żółcień chinolinowa (E 104).

Jak stosować Gripex Hot

Lek Gripex Hot może być stosowany u osób powyżej 12. roku życia w ilości nieprzekraczającej 6 saszetek na dobę. Zaleca się przyjmowanie jednej saszetki preparatu w razie konieczności, co 4-6 godzin. Zawartość saszetki należy rozpuścić w gorącej wodzie, a następnie wypić. 

Jak przechowywać Gripex Hot

Preparat Gripex Hot należy przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze poniżej 25°C, z dala od zasięgu dzieci. 

Ulotka produktu Gripex Hot

Przeczytaj dane na temat składników, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.

Theraflu Extra Grip

proszek (do wytworzenia płynu), 14 torebek

30,79 zł

Pyralgina

tabletki, 20 tabletek

22,19 zł

Apap ból i gorączka C plus

tabletki musujące, 10 tabletek blistry

Gripex Hot Max

proszek (do wytworzenia płynu), 12 torebek

29,79 zł

Fervex o smaku cytrynowym

granulat (do wytworzenia płynu), 12 torebek 13 g

28,49 zł

Scorbolamid Extra

tabletki powlekane, 20 tabletek

Theraflu Max Grip, 1000mg+70mg+10mg

proszek (do wytworzenia płynu), 10 torebek 7,6 grama

28,19 zł

FluControl Max

tabletki powlekane, 10 tabletek

8,79 zł

Efferalgan 500 mg

tabletki musujące, 16 tabletek

9,59 zł

Polopiryna S

tabletki rozpuszczalne, 20 tabletek = 2 blistry

11,19 zł