Vicks AntiGrip Max

produkt dostępny bez recepty, granulat (do wytworzenia płynu),

paracetamol

,

Fenylefryna (phenylephrine)

,

Chlorfenamina (chlorphenamine)

, Wick

Dawka:

1000 mg + 16 mg + 4 mg

Opakowanie:

10 torebek
dostępny, cena 25,79 zł
25,79 zł

(2,58 zł / szt.)

Opis Vicks AntiGrip Max

Vicks AntiGrip Max to lek dostępny bez recepty w postaci granulatu do sporządzania płynu. Produkt w swoim składzie zawiera paracetamol, który odpowiada za działanie przeciwbólowe i przeciwgorączkowe, fenylefrynę zmniejszającą przekrwienie i opuchliznę błony śluzowej nosa, a także chlorfenaminę zmniejszającą ilość śluzu produkowanego przez śluzówkę nosa. Lek stosowany jest w terapii pomocniczej przeziębienia i grypy, połączonych z bólem, gorączką, dreszczami i katarem. Preparat jest przeznaczony dla osób dorosłych. Nie zawiera cukru.

Kategorie Vicks AntiGrip Max

Podmiot odpowiedzialny Vicks AntiGrip Max

TEVA PHARMACEUTICALS POLSKA sp. z o.o.
ul. Emilii Plater
00-113 Warszawa
Polska

Składniki Vicks AntiGrip Max

  • Substancje czynne: 1000 mg paracetamolu (Paracetamolum), 15,58 mg fenylefryny wodorowinianu (Phenylephrini hydrogenotartras), co odpowiada 8,21 mg fenylefryny, 4 mg chlorfenaminy maleinianu (Chlorphenamini maleas), co odpowiada 2,8 mg chlorfenaminy w 1 saszetce.

  • Substancje pomocnicze: mannitol (E 421), sacharyna sodowa, krzemionka koloidalna bezwodna, powidon K30, aromat pomarańczowy PHS 132958 (zawiera butylohydroksyanizol (E 320), siarczyny, cytral, cytronellol, D-limonen, geraniol, linalol.

Ulotka produktu Vicks AntiGrip Max

Przeczytaj dane na temat składników, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.

Theraflu Extra Grip

proszek (do wytworzenia płynu), 14 torebek

30,79 zł

Pyralgina

tabletki, 20 tabletek

22,19 zł

Apap ból i gorączka C plus

tabletki musujące, 10 tabletek blistry

Rutinoscorbin

tabletki powlekane, 210 tabletek

24,49 zł

Gripex Hot Max

proszek (do wytworzenia płynu), 12 torebek

29,79 zł

Fervex o smaku cytrynowym

granulat (do wytworzenia płynu), 12 torebek 13 g

28,49 zł

Scorbolamid Extra

tabletki powlekane, 20 tabletek

Theraflu Max Grip, 1000mg+70mg+10mg

proszek (do wytworzenia płynu), 10 torebek 7,6 grama

28,19 zł

FluControl Max

tabletki powlekane, 10 tabletek

8,79 zł

Efferalgan 500 mg

tabletki musujące, 16 tabletek

9,59 zł