Ibuprom Zatoki

produkt dostępny bez recepty, tabletki powlekane,

ibuprofen

,

Pseudoefedryna (pseudoephedrine)

, US Pharmacia

Opakowanie:

24 tabletki blistry
niedostępny
■■

Opis Ibuprom Zatoki

Ibuprom Zatoki to lek bez recepty w postaci tabletek powlekanych łagodzący objawy zatkanego nosa w przebiegu grypy, przeziębienia, alergii, zapalenia zatok. Substancją czynną jest ibuprofen o działaniu przeciwzapalnym i przeciwbólowym oraz pseudoefedryna, która obkurcza śluzówkę nosa i zmniejsza jej obrzęk. Produkt odpowiedni dla dzieci powyżej 12. roku życia i osób dorosłych.

Kategorie Ibuprom Zatoki

Podmiot odpowiedzialny Ibuprom Zatoki

USP Zdrowie Sp. z o.o.
ul. Poleczki 35
02-822 Warszawa
Polska
pv@usp.pl

Składniki Ibuprom Zatoki

  • Substancje czynne: 1 tabletka zawiera 200 mg ibuprofenu i 30 mg pseudoefedryny. 
  • Substancje pomocnicze: rdzeń tabletki: celuloza proszek (Elcema P-100), celuloza proszek (Elcema F-150), skrobia kukurydziana, skrobia żelowana, guma Guar, talk, kroskarmeloza sodowa, krospowidon, krzemionka koloidalna, uwodniona, olej roślinny utwardzony; skład otoczki: hydroksypropyloceluloza, makrogol 400, talk, żelatyna, sacharoza, kaolin, cukier konfekcjonowany (mieszanina sacharozy i skrobi kukurydzianej), wapnia węglan, Opaglos Clear GS-2-0750 (mieszanina wosku Carnauba, wosku białego i etanolu skażonego metanolem), guma akacjowa, skrobia kukurydziana, Opalux Brown AS-16518 (mieszanina sacharozy, tytanu dwutlenku (E171), laku żółcieni pomarańczowej (E110), laku czerwieni allura (E129), laku indygotyny (E132), powidonu, sodu benzoesanu (E211)); skład tuszu do nadruku: Opacode Black S-1-17823 (mieszanina szelaku, żelaza tlenku czarnego (E172), alkoholu n-butylowego, alkoholu izopropylowego, amonowego wodorotlenku 28%, glikolu propylenowego, etanolu). 

Ulotka produktu Ibuprom Zatoki

Przeczytaj dane na temat składników, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.

Pectosol

płyn, 40 gramów

Ectodose

płyn, 20 ampułek

34,79 zł

Gripex Max

tabletki powlekane, 20 tabletek blistry

Levopront 60 mg/ 10 ml

syrop, 120 mililitrów

24,79 zł

Zatoxin Rinse zestaw do płukania nosa i zatok

proszek (do wytworzenia płynu), 12 torebek 3,2 g + irygator 300 ml

Aboca Grintuss Pediatric

syrop, 128 gramów

31,19 zł

Erdomed Muko

proszek (do wytworzenia zawiesiny), 20 saszetek

32,49 zł

Irigasin zestaw do płukania nosa i zatok

proszek (do wytworzenia płynu), 12 torebek + irygator 240 ml

21,79 zł

Theraflu Extra Grip

proszek (do wytworzenia płynu), 14 torebek

30,79 zł