Theraflu Total Grip

produkt dostępny bez recepty, kapsułki,

Gwajafenezyna (guaifenesin)

,

paracetamol

,

Fenylefryna (phenylephrine)

, GlaxoSmithKline

Opakowanie:

16 kapsułek
dostępny, cena 24,19 zł
24,19 zł

(1,51 zł / szt.)

Opis Theraflu Total Grip

Theraflu Total Grip to lek w postaci kapsułek. Ten lek jest wskazany do krótkotrwałego leczenia objawów przeziębienia, dreszczy i grypy. Substancjami czynnymi preparatu Theraflu Total Grip są: paracetamol, który jest substancją przeciwbólową i przeciwgorączkową, chlorowodorek fenylefryny, który zmniejsza obrzęk i przekrwienie błony śluzowej nosa, oraz gwajafenezyna, która działa wykrztuśnie i rozrzedza wydzielinę oraz zmniejsza nasilenie mokrego kaszlu.

Kategorie Theraflu Total Grip

Podmiot odpowiedzialny Theraflu Total Grip

Haleon Poland Sp. z o.o.
ul. Rzymowskiego 53
02-697 Warszawa
Polska

Składniki Theraflu Total Grip

  • Substancje czynne: 500 mg paracetamolu, 6,1 mg chlorowodorku fenylefryny (co odpowiada 5 mg fenylefryny zasady) oraz 100 mg gwajafenezyny w 1 tabletce.

  • Substancje pomocnicze: kroskarmeloza sodowa, skrobia kukurydziana, laurylosiarczan sodu, talk, stearynian magnezu; otoczka kapsułki: żelatyna, indygotyna (E132), dwutlenek tytanu (E171), żółcień chinolinowa (E104), erytrozyna (E127).

Ulotka produktu Theraflu Total Grip

Przeczytaj dane na temat składników, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.

Pectosol

płyn, 40 gramów

Levopront 60 mg/ 10 ml

syrop, 120 mililitrów

24,79 zł

Ectodose

płyn, 20 ampułek

27,49 zł

Gripex Max

tabletki powlekane, 20 tabletek blistry

Erdomed Muko

proszek (do wytworzenia zawiesiny), 20 saszetek

32,19 zł

Ibuprom Zatoki

tabletki powlekane, 24 tabletki blistry

Aboca Grintuss Pediatric

syrop, 128 gramów

31,19 zł

Zatoxin Rinse zestaw do płukania nosa i zatok

proszek (do wytworzenia płynu), 12 torebek 3,2 g + irygator 300 ml

Oscillococcinum

granulki, 6 pojemników 1 gram

26,19 zł