Coffepirine tabletki od bólu głowy

produkt dostępny bez recepty, tabletki,

Kwas acetylosalicylowy (Aspiryna) (acetylsalicylic acid)

,

Kofeina (caffeine)

, Medicofarma

Dawka:

450 mg + 50 mg

Opakowanie:

1,99 zł

(0,33 zł / szt.)

Opis Coffepirine tabletki od bólu głowy

Coffepirine tabletki od bólu głowy to lek dostępny bez recepty stosowany w leczeniu bólów o umiarkowanym nasileniu (bóle głowy, reumatyczne, mięśni, nerwobóle, ból zęba). Preparat zawiera dwie substancje czynne: kwas acetylosalicylowy o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym i przeciwzapalnym oraz kofeinę, która działa pobudzająco.

Kategorie Coffepirine tabletki od bólu głowy

Składniki Coffepirine tabletki od bólu głowy

  • Susbtancje czynne: kwas acetylosalicylowy (Acidum acetylsalicylicum) w dawce 450 mg w jednej tabletce i kofeina (Coffeinum) w dawce 50 mg w jednej tabletce.
  • Substancje pomocnicze: skrobia ziemniaczana i talk.

Ulotka produktu Coffepirine tabletki od bólu głowy

Przeczytaj dane na temat składników, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.

Migea

tabletki, 4 tabletki

29,79 zł

Apap 500 mg

tabletki powlekane, 24 tabletki

15,49 zł

Pyralgina

tabletki, 20 tabletek

22,19 zł

Paracetamol Accord

tabletki, 50 tabletek

Diclomax

tabletki powlekane, 20 tabletek

10,19 zł

Dexak

tabletki powlekane, 10 tabletek

8,49 zł

Ibuprom Max Sprint

kapsułki, 20 kapsułek

20,79 zł

Dexak SL

granulat (do wytworzenia płynu), 10 torebek

11,99 zł

Otinum

krople do uszu, 10 gramów

26,49 zł

Apo-Napro Fast 220 mg

kapsułki, 20 kapsułek