Metafen Ibuprofen Caps 200 mg

produkt dostępny bez recepty, kapsułki,

ibuprofen

, Polpharma

Dawka:

200 mg
brak ofert

Opakowanie:

20 kapsułek
niedostępny
■■

Opis Metafen Ibuprofen Caps 200 mg

Metafen Ibuprofen Caps to lek dostępny bez recepty w postaci kapsułek. W swoim składzie zawiera ibuprofen, który należy do niesteroidowych leków przeciwzapalnych. Preparat wskazany jest w terapii bólu różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego - bólu głowy, bólu zębów, bólu mięśniowego, stawowego i kostnego, bólu po urazach, nerwobólu, bólu towarzyszącego przeziębieniu i grypie, bolesnego miesiączkowania, bólu uszu. Ponadto stosowany jest w stanach gorączkowych różnego pochodzenia.

Podmiot odpowiedzialny Metafen Ibuprofen Caps 200 mg

Producent
Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A
ul. Pelplińska 19
83-200 Starogard Gdański
Polska

Ulotka produktu Metafen Ibuprofen Caps 200 mg

Przeczytaj dane na temat składników, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.

Migea

tabletki, 4 tabletki

29,79 zł

Olfen Patch

plaster, 5 plastrów

Piascledine 300

kapsułki, 30 kapsułek

68,99 zł

Theraflu Extra Grip

proszek (do wytworzenia płynu), 14 torebek

30,79 zł

Ketonal Active 50 mg

kapsułki, 20 kapsułek

21,79 zł

Apap 500 mg

tabletki powlekane, 24 tabletki

15,49 zł

77,99 zł

Pyralgina

tabletki, 20 tabletek

22,19 zł

Apap ból i gorączka C plus

tabletki musujące, 10 tabletek blistry