Metafen rozkurczowy

produkt dostępny bez recepty, tabletki,

Drotaweryna (drotaverine)

, Polpharma

Dawka:

40 mg

Opakowanie:

40 tabletek
dostępny, cena 23,79 zł
23,79 zł

(0,59 zł / szt.)

Opis Metafen rozkurczowy

Metafen rozkurczowy to tabletki zawierające substancję o działaniu spazmolitycznym (rozkurczowym) na mięśnie gładkie - drotawerynę. Preparat wskazany jest do stosowania w stanach skurczowych w przebiegu chorób dróg żółciowych, takich jak: kamica pęcherzyka żółciowego i dróg żółciowych oraz zapalenie pęcherzyka żółciowego, a także w stanach skurczowych związanych z chorobami dróg moczowych, np.: kamica nerkowa, zapalenie miedniczek nerkowych, zapalenie pęcherza moczowego, bolesne parcie na mocz. Lek stosuje się również pomocniczo przy bolesnym miesiączkowaniu, w chorobie wrzodowej żołądka i dwunastnicy, w stanach skurczowych wpustu i odźwiernika żołądka, w zespole drażliwego jelita grubego, w zaparciach spastycznych i wzdęciach jelit. Leku nie należy stosować u dzieci do ukończenia 6. roku życia.

Podmiot odpowiedzialny Metafen rozkurczowy

Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A
ul. Pelplińska 19
83-200 Starogard Gdański
Polska
Producent
Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A
ul. Pelplińska 19
83-200 Starogard Gdański
Polska

Składniki Metafen rozkurczowy

  • Substanca czynna: drotaweryny chlorowodorek (Drotaverini hydrochloridum). Każda tabletka zawiera 40 mg chlorowodorku drotaweryny.

  • Substancje pomocnicze: celuloza mikrokrystaliczna, krospowidon, magnezu stearynian.

Ulotka produktu Metafen rozkurczowy

Metafen rozkurczowy

Przeczytaj dane na temat składników, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.

Pyralgina

tabletki, 20 tabletek

27,19 zł

33,79 zł

No-Spa Max

tabletki powlekane, 24 tabletki

25,49 zł

No-Spa Max

tabletki powlekane, 24 tabletki

25,49 zł

Vemonis Intense (d. Vemonis Femi)

tabletki powlekane, 12 tabletek

17,19 zł

Vemonis Intense (d. Vemonis Femi)

tabletki powlekane, 12 tabletek

17,19 zł

No-Spa 40 mg

tabletki, 24 tabletki

17,19 zł

Spastyna Max 80 mg

tabletki, 20 tabletek

Spastyna Max 80 mg

tabletki, 20 tabletek

Duspatalin Gastro

tabletki, 15 tabletek

14,49 zł