produkt dostępny bez recepty, syrop, Wapń (calcium)
, Cetyryzyna (cetirizine)
, Aflofarm
Opakowanie:
(0,11 zł / ml)
Substancje czynne: cetyryzyny dichlorowodorek i fenylefryny chlorowodorek. Każdy mililitr syropu zawiera 1 mg cetyryzyny dichlorowodorku i 2,5 mg fenylefryny chlorowodorku.
Substancje pomocnicze: sacharoza, kwas cytrynowy jednowodny, sodu benzoesan, glicerol, aromat truskawkowy, woda oczyszczona.
Przeczytaj dane na temat składników, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.
13,99 zł
3,49 zł
tabletki ulegające rozpadowi w jamie ustnej, 10 tabletek
11,99 zł
11,69 zł
tabletki ulegające rozpadowi w jamie ustnej, 10 tabletek
13,19 zł
tabletki powlekane, 20 tabletek
12,49 zł
tabletki powlekane, 10 tabletek
7,19 zł
16,49 zł
tabletki powlekane, 10 tabletek
12,49 zł
8,79 zł
Apteka Codzienna – Apteka Internetowa
Polityka prywatnościRegulaminDostawyOdstąpienie od umowyKontaktApteka internetowa mielecpisarka.aptekacodzienna.pl
ul. Pisarka 1C, 39-302 Mielec
Nr zezwolenia: FARZ-DA.8520.2303.2017
Tel: +48 661 456 895
E-mail: kontakt@aptekacodzienna.pl
Pon-Pt.: 08:00-20:00
Sob.: 08:00-15:00
Niedz.: zamknięta
Legalna apteka
Farmazona Sp. z o.o.
ul. Staroopatowska 22A/2 26-600 Radom
Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Rzeszowie, ul. Warszawska 12A 35-205, Rzeszów, tel: 17-862-05-45, email: biuro@rzeszow.wif.gov.pl
Biuletyn Informacji Publicznej GIFCiasteczka
Nasza aplikacja korzysta z plików cookies ("ciasteczka") dla celów technicznych (np. logowanie) i dla statystyk oraz analizy UX (Google Analytics, Hotjar). Więcej informacji o przetwarzaniu danych znajdziesz w regulaminie. Preferencje co do obsługi cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.