Paracetamol Hasco 120 mg/ 5 ml, zawiesina doustna

produkt dostępny bez recepty, zawiesina,

paracetamol

, Hasco-Lek

Dawka:

24 mg/ml

Opakowanie:

150 gramów
dostępny, cena 15,49 zł
15,49 zł

(0,10 zł / g)

Opis Paracetamol Hasco 120 mg/ 5 ml, zawiesina doustna

Paracetamol Hasco to lek dostępny bez recepty w postaci zawiesiny doustnej, stosowany w leczeniu bólu i gorączki różnego pochodzenia. Produkt w swoim składzie zawiera paracetamol, który hamuje syntezę prostaglandyn w ośrodkowym układzie nerwowym, przez co działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo. Preparat jest wskazany w leczeniu gorączki i bólu, np. po zabiegach chirurgicznych, związanym z wyrzynaniem się zębów, bólu głowy, a także dolegliwości towarzyszących reakcji organizmu na szczepionkę. W przypadku niemowląt od 0 do 3 miesiąca życia (o masie ciała do 4 kg) przeznaczony jest do leczenia objawowego gorączki trwającej nie dłużej niż 3 dni oraz bólu o nasileniu łagodnym do umiarkowanego.

Kategorie Paracetamol Hasco 120 mg/ 5 ml, zawiesina doustna

Podmiot odpowiedzialny Paracetamol Hasco 120 mg/ 5 ml, zawiesina doustna

Przedsiebiorstwo Produkcji Farmaceutycznej Hasco-Lek S.A.
ul. Zmigrodzka 242 e
51-131 Wrocław
PL
hasco@hasco-lek.com.pl

Składniki Paracetamol Hasco 120 mg/ 5 ml, zawiesina doustna

  • Substancja czynna: 120 mg paracetamolu (Paracetamolum) w 5 ml zawiesiny.

  • Substancje pomocnicze: sacharoza, guma ksantan (E 415), kwas cytrynowy jednowodny (E 330), sacharyna sodowa (E 954), sodu benzoesan (E 211), sodu pirosiarczyn (E 223), aromat truskawkowy, woda oczyszczona.

Ulotka produktu Paracetamol Hasco 120 mg/ 5 ml, zawiesina doustna

Przeczytaj dane na temat składników, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.

38,49 zł

23,79 zł

Efferalgan

czopki, 10 czopków

14,49 zł

Ibum Forte o smaku malinowym

zawiesina, 100 mililitrów

22,19 zł

Apap Junior 250 mg, granulat

granulat, 10 torebek

23,99 zł

Nurofen dla dzieci

czopki, 10 czopków

27,49 zł

27,79 zł

Paracetamol Farmina

czopki, 10 czopków = 2 blistry

6,79 zł

Ibufen Junior

kapsułki, 10 kapsułek

9,79 zł