Apap Noc 500 mg + 25 mg

produkt dostępny bez recepty, tabletki powlekane,

Difenhydramina (diphenhydramine)

,

paracetamol

, US Pharmacia

Opakowanie:

23,49 zł

(0,98 zł / szt.)

Opis Apap Noc 500 mg + 25 mg

Apap Noc to lek dostępny bez recepty w postaci tabletek, stosowany w krótkotrwałym leczeniu bólu powodującego trudności w zasypianiu. Produkt w swoim składzie zawiera dwie paracetamol o właściwościach przeciwbólowych i przeciwgorączkowych oraz difenhydraminę ułatwiającą zasypianie. Lek łagodzi bóle różnego pochodzenia (ból głowy, bóle kostno-stawowych, bóle mięśni, ból zębów, bóle menstruacyjne, nerwobóle, bóle związane z przeziębieniem i grypą), które powodują trudności w zasypianiu.

Podmiot odpowiedzialny Apap Noc 500 mg + 25 mg

USP Zdrowie Sp. z o.o.
ul. Poleczki 35
02-822 Warszawa
Polska
pv@usp.pl

Składniki Apap Noc 500 mg + 25 mg

  • Substancje czynne: 500 mg paracetamolu i 25 mg chlorowodorku difenhydraminy w 1 tabletce.

  • Substancje pomocnicze: rdzeń tabletki: skrobia żelowana, powidon, krospowidon, kwas stearynowy, celuloza mikrokrystaliczna, karboksymetyloskrobia sodowa, magnezu stearynian, skrobia kukurydziana, błękit brylantowy, lak (E 133); otoczka tabletki: Opadry Blue YS-1-10524 (hypromeloza, tytanu dwutlenek (E 171), makrogol 400, błękit brylantowy, lak (E 133), polisorbat 80, carmina (E 132)); otoczka: otoczka bezbarwna (hypromeloza, makrogol 400, makrogol 8000).

Jak stosować Apap Noc 500 mg + 25 mg

  • Dorośli i młodzież powyżej 16. roku życia: 1 lub 2 tabletki na 30 minut przed snem (maksymalnie 2 tabletki w ciągu doby).

  • Dzieci i młodzież w wieku 12-15 lat: 1 tabletka na dobę.

  • Pacjenci nie powinni stosować leku dłużej niż 7 dni bez porozumienia z lekarzem.

Jak przechowywać Apap Noc 500 mg + 25 mg

Lek należy przechowywać w temperaturze poniżej 30 stopni Celsjusza.

Ulotka produktu Apap Noc 500 mg + 25 mg

Przeczytaj dane na temat składników, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.

Migea

tabletki, 4 tabletki

Olfen Patch

plaster, 5 plastrów

Piascledine 300

kapsułki, 30 kapsułek

68,99 zł

Ketonal Active 50 mg

kapsułki, 20 kapsułek

21,79 zł

Apap 500 mg

tabletki powlekane, 24 tabletki

15,49 zł

77,99 zł

Pyralgina

tabletki, 20 tabletek

22,19 zł

Paracetamol Accord

tabletki, 50 tabletek

Diclomax

tabletki powlekane, 20 tabletek

10,19 zł