Panaprex

produkt dostępny bez recepty, tabletki powlekane,

paracetamol

, Olimp

Dawka:

500 mg

Opakowanie:

50 tabletek
dostępny, cena 7,19 zł
7,19 zł

(0,14 zł / szt.)

Opis Panaprex

Panaprex® to lek w postaci tabletek do stosowania u dorosłych i młodzieży w wieku 12 lat i starszych. Substancją czynną leku jest paracetamol w dawce 500 mg na tabletkę. Panaplex® jest produktem leczniczym o właściwościach przeciwgorączkowych i przeciwbólowych. Wskazaniami do stosowania tego leku jest gorączka związana z przeziębieniem i grypą. Tabletki z paracetamolem mogą być także stosowane w objawowym leczeniu bólu różnego pochodzenia o nasileniu łagodnym do umiarkowanego. Do tego rodzaju bólu można zaliczyć ból głowy i migrenę, bóle kości i stawów, bóle mięśni, bóle pleców, bóle zębów, bóle pooperacyjne, jak również ból gardła oraz bolesne miesiączkowanie.

Podmiot odpowiedzialny Panaprex

Producent
Olimp Laboratories Sp. z o.o.
Pustynia 84F
39-200 Dębica
Polska
info@olimp-labs.com

Ulotka produktu Panaprex

Przeczytaj dane na temat składników, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.

Migea

tabletki, 4 tabletki

Pyralgina

tabletki, 20 tabletek

24,49 zł

Pyralgina

tabletki, 20 tabletek

24,49 zł

Apap 500 mg

tabletki powlekane, 24 tabletki

15,79 zł

Vemonis Intense (d. Vemonis Femi)

tabletki powlekane, 12 tabletek

15,99 zł

Diclomax

tabletki powlekane, 20 tabletek

9,99 zł

No-Spa Max

tabletki powlekane, 24 tabletki

24,49 zł

Excedrin MigraStop

tabletki powlekane, 20 tabletek

35,49 zł

Paracetamol Accord

tabletki, 50 tabletek

14,19 zł