Apap Migrena

produkt dostępny bez recepty, tabletki powlekane,

paracetamol

,

Kwas acetylosalicylowy (Aspiryna) (acetylsalicylic acid)

,

Kofeina (caffeine)

, Us Pharmacia

Dawka:

250 mg + 250 mg + 65 mg

Opakowanie:

20 tabletek
dostępny, cena 29,99 zł
29,99 zł

(1,50 zł / szt.)

Opis Apap Migrena

Apap Migrena to lek bez recepty w postaci tabletek, który wskazany jest w doraźnym leczeniu bólu głowy oraz napadów migreny z aurą lub bez niej. Kwas salicylowy oraz paracetamol zmniejszają ból głowy i gorączkę. Kwas salicylowy dodatkowo działa przeciwzapalnie, kofeina nasila działanie kwasu salicylowego i paracetamolu oraz jest łagodnym środkiem pobudzającym. Lek przeznaczony jest dla osób powyżej 18 roku życia.

Kategorie Apap Migrena

Podmiot odpowiedzialny Apap Migrena

USP Zdrowie Sp. z o.o.
ul. Poleczki 35
02-822 Warszawa
Polska
pv@usp.pl

Składniki Apap Migrena

  • Substancje czynna zawarte w 1 tabletce: 250 mg paracetamolu, 250 mg kwasu acetylosalicylowego, 65 mg kofeiny.

  • Substancje pomocnicze: celuloza mikrokrystaliczna, hydroksypropyloceluloza niskopodstawiona, kwas stearynowy 50; Otoczka: Forcoat White W010 (hypromeloza, tytanu dwutlenek (E 171), glikol propylenowy, kwas benzoesowy), wosk Carnauba.

Ulotka produktu Apap Migrena

Przeczytaj dane na temat składników, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.

Migea

tabletki, 4 tabletki

29,79 zł

Apap 500 mg

tabletki powlekane, 24 tabletki

15,49 zł

Pyralgina

tabletki, 20 tabletek

22,19 zł

Paracetamol Accord

tabletki, 50 tabletek

Diclomax

tabletki powlekane, 20 tabletek

10,19 zł

Dexak

tabletki powlekane, 10 tabletek

8,49 zł

Ibuprom Max Sprint

kapsułki, 20 kapsułek

20,79 zł

Dexak SL

granulat (do wytworzenia płynu), 10 torebek

11,99 zł

Otinum

krople do uszu, 10 gramów

26,49 zł

Apo-Napro Fast 220 mg

kapsułki, 20 kapsułek