Vicks Antigrip Zatoki i Katar

produkt dostępny bez recepty, granulat (do wytworzenia płynu),

paracetamol

,

Fenylefryna (phenylephrine)

,

Chlorfenamina (chlorphenamine)

, Wick

Dawka:

650 mg + 16 mg + 4 mg

Opakowanie:

10 saszetek
dostępny, cena 21,19 zł
21,19 zł

(2,12 zł / szt.)

Opis Vicks Antigrip Zatoki i Katar

Vicks AntiGrip Zatoki i Katar to lek stosowany w leczeniu objawów przeziębienia i grypy. Zawarte w leku 3 składniki aktywne o uzupełniającym się działaniu skutecznie obniżają temperaturę ciała oraz zmniejszają ból. Ponadto chlorfenamina i fenylefryna ułatwiają oddychanie. Produkt leczniczy przeznaczony dla osób dorosłych.

Kategorie Vicks Antigrip Zatoki i Katar

Składniki Vicks Antigrip Zatoki i Katar

  • Substancje czynne: 650 mg paracetamolu; 15,58 mg fenylefryny wodorowinianu (8,21 mg fenylefryny), 4 mg chlorfenaminy maleinianu (2,8 mg chlorfenaminy) w 1 saszetce.

  • Substancje pomocnicze: mannitol (E 421), sacharyna sodowa, krzemionka koloidalna bezwodna, powidon K30, aromat pomarańczowy PHS 132958 (zawiera butylohydroksyanizol (E 320)), siarczyny, cytral, cytronellol, D-limonen, geraniol, linalol).

Ulotka produktu Vicks Antigrip Zatoki i Katar

Przeczytaj dane na temat składników, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.

Sinupret

drażetki, 50 tabletek drażowanych

38,79 zł

Ectodose

płyn, 20 ampułek

27,49 zł

Sinupret Extract

drażetki, 20 tabletek drażowanych

43,49 zł

Nasometin Control, 50 mcg/dawkę

aerozol, 1 butelka 10 gramów = 60 dawek

21,19 zł

20,19 zł

Irigasin zestaw do płukania nosa i zatok

proszek (do wytworzenia płynu), 12 torebek + irygator 240 ml

21,19 zł

Rinopanteina

maść do nosa, 10 gramów

29,99 zł

Sinupret

krople, 100 mililitrów

38,79 zł

Zatoxin Duo

tabletki powlekane, 60 tabl. = 30 tabl./dzień + 30 tabl./noc

Sinumedin

aerozol, 15 mililitrów

20,79 zł