produkt dostępny bez recepty, kapsułki, ibuprofen
, Hasco-Lek
Dawka:
Opakowanie:
(1,18 zł / szt.)
Substancja czynna: 600 mg ibuprofenu (Ibuprofenum) w 1 kapsułce.
Substancje pomocnicze: makrogol 400, potasu wodorotlenek 50%, żelatyna, sorbitol ciekły częściowo odwodniony, woda oczyszczona, żółcień chinolinowa (E 104), błękit patentowy (E 131.
Lek stosuje się doustnie. Kapsułkę należy połykać w całości, popijając szklanką wody.
Dorośli: zalecana dawka to 600 mg ibuprofenu (1 kapsułka) jednorazowo.
W razie potrzeby dawkę jednorazową 600 mg (1 kapsułka) można powtórzyć, zachowując odstęp 6 - 8 godzin. Maksymalna dawka dobowa, bez konsultacji z lekarzem nie powinna przekroczyć 1200 mg (2 kapsułki).
Lek IBUM SUPERMAX należy stosować tylko w przypadku, jeśli pacjent nie odczuje poprawy po zastosowaniu ibuprofenu w dawce 400 mg (maksymalnie 1200 mg ibuprofenu na dobę). W takim przypadku dawkę 600 mg ibuprofenu można zastosować uwzględniając odstęp 6 - 8 godzinny od przyjęcia dawki 400 mg.
Jeśli konieczne jest stosowanie leku dłużej niż 3 dni lub jeśli objawy ulegają nasileniu, należy skonsultować się z lekarzem.
Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C.
Przechowywać w oryginalnym opakowaniu w celu ochrony przed wilgocią.
Lek należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.
Nie stosować leku po upływie terminu ważności zamieszczonego na opakowaniu. Termin ważności oznacza ostatni dzień podanego miesiąca.
Przeczytaj dane na temat składników, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.
kapsułki, 30 kapsułek
71,79 zł
Itami, 140 mg, plastry lecznicze
plaster, 10 plastrów
80,99 zł
tabletki, 20 tabletek
24,49 zł
tabletki, 20 tabletek
24,49 zł
15,79 zł
15,79 zł
9,99 zł
Apteka Codzienna – Apteka Internetowa
Polityka prywatnościRegulaminDostawyOdstąpienie od umowyKontaktApteka internetowa mielecpisarka.aptekacodzienna.pl
ul. Pisarka 1C, 39-302 Mielec
Nr zezwolenia: FARZ-DA.8520.2303.2017
Tel: +48 661 456 895
E-mail: kontakt@aptekacodzienna.pl
Pon-Pt.: 08:00-20:00
Sob.: 08:00-15:00
Niedz.: zamknięta
Legalna apteka
Farmazona Sp. z o.o.
ul. Staroopatowska 22A/2 26-600 Radom
Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Rzeszowie, ul. Warszawska 12A 35-205, Rzeszów, tel: 17-862-05-45, email: biuro@rzeszow.wif.gov.pl
Biuletyn Informacji Publicznej GIFCiasteczka
Nasza aplikacja korzysta z plików cookies ("ciasteczka") dla celów technicznych (np. logowanie) i dla statystyk oraz analizy UX (Google Analytics, Hotjar). Więcej informacji o przetwarzaniu danych znajdziesz w regulaminie. Preferencje co do obsługi cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.